Tervetuloa striimilistaan, joka pistää järjestykseen kaikki Twitchissä olevat suomalaiset striimaajat. Listalla on tällä hetkellä 191 striimaajaa, ja lisäyksiä tehdään jatkuvasti. Voit ehdottaa puuttuvaa kanavaa Twitterissä tai Instagramissa nimimerkille teemugratschev.


#nimiseuraajat7 pv1 kknäyttökerrat7 pv1 kk
1. Savjz426,812+3,548+16,96333,795,159+466,165+1,751,593
2. Cyanide194,793-77-35311,830,671+395+1,900
3. RosieRiver99,224+214+7151,295,084+5,512+23,456
4. LaeppaStream96,321+407+3,5325,816,874+39,038+184,730
5. Pyroelementalist72,600ei tiedossa+4014,491,071ei tiedossa+588
6. eeddspeaks72,281+107+4571,686,518+3,748+16,384
7. RelaxingStream61,159ei tiedossaei tiedossa1,858,067ei tiedossaei tiedossa
8. Garge154,994ei tiedossaei tiedossa640,895ei tiedossaei tiedossa
9. Lakkoilija46,001+10+93319,042+92+1,968
10. J0P_37,612+51+1781,196,655+1,342+4,622
11. TheHerbalisti36,503+41+7311,099,161+575+6,196
12. Anniinap34,183+209+637960,889+13,250+42,479
13. Samura1man32,378+31+5925,875,920+2,123+15,603
14. DevaHI22,181-32+426,421,636+224+2,277
15. TurunMarkku20,890+70+5881,089,930+4,819+32,590
16. Ulttis19,604+69+253327,947+1,841+5,898
17. Pottux18,500+29+1451,282,542+903+4,540
18. Jenzkiwr18,440+59+691634,471+2,289+10,354
19. INK_OWL17,030+17+164441,578+711+8,218
20. TheExel8016,288±0-142,274,808+9+456
21. xLeinonen15,979+14+1151,009,900+483+3,210
22. Tepatus15,060+231+477123,536+3,111+5,931
23. Retku13,643+29+6521,185,744+2,213+15,513
24. chimmtv13,602+122+774345,746+4,584+17,076
25. yliajo13,442+22+280739,481+2,341+7,318
26. pelaaja61612,839-4-20123,343±0+19
27. VLOGthunder11,346+67+400545,707+2,119+11,400
28. Armoaisille11,055-4+39297,241+83+2,397
29. Pevukka10,809+20+293144,263+331+3,298
30. OZALAA8,994ei tiedossaei tiedossa459,708ei tiedossaei tiedossa
31. TeacupTiia8,775-3+5932,302+6+385
32. JPlays8,022+10+80299,825+604+2,715
33. psaaikNserious7,884+95+433258,347+2,906+12,933
34. aippa7,807+14+150269,210+1,328+7,664
35. HerraMustikka7,172+21+153286,148+507+3,180
36. ?????6,961-126-133307,500-41,697-37,877
37. TaikaSoppa6,787±0-988,390+25+227
38. Konjz6,475-2-11174,528+22+646
39. M3RQuR6,432+60+521181,900+1,236+5,191
40. deliwien6,256±0-590,534+5+35
41. Sarcaster6,126-3+36432,373+13+643
42. TomValt6,112-3-6125,079+11+71
43. deata5,941-3+345,969+4+28
44. susihukka25515,693ei tiedossaei tiedossa252,517ei tiedossaei tiedossa
45. Juizzizen5,430-2+4050,163+28+425
46. xXxMrJallu101xXx5,222-1+1886,379+20+131
47. Fokktor4,968-1-383,921+7+20
48. LamuCGG4,910+26+128106,744+695+2,866
49. Anskui4,602ei tiedossaei tiedossa131,229ei tiedossaei tiedossa
50. MilkiFin4,413-3+177166,600+85+8,140